Milan Chabera - Dialog

Kombinovaná technika, 41x59 cm. Signováno dole uprostřed M. Chabera 83. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1954
Narozen v Praze. Vystudoval Střední odbornou školu výtvarnou Václava Hollara, dále AVU v Praze u prof. Smetany. Věnuje se malbě, grafice, ilustracím i netradiční plastice. Figurální témata zobrazuje v expresivním stylu

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 82 000 Kč.

305041. Dialog
Dražba ukončena:02.06.2020 20:13:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč