Milan Čihák - Noční tramvaj

Akryl, 38x50 cm Signováno vpravo dole M. Čihák 2021. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1964
Narozen v Písku. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, dále se výtvarně vzdělával u PaeDr.R. Preissové, žákyně Cyrila Boudy. Jeho tvorba je ovlivněna postimpresionismem, v motivech převažuje Šumava, pražské scenérie, impresionistické kytice i abstrakce. Vytvořil sérii obrazů Krušných hor. Jeho obrazy jsou zastoupeny ve sbírkách po celém světě.

92051. Noční tramvaj
Dražba ukončena:12.03.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč