Olejová tempera na sololitu, 43x57 cm. Signováno vpravo dole Vl. Hendrych. Rámováno.
Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autora.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1928 - 2018