Vladimír Hendrych - Osada Živina v Orlických horách

Olejová tempera na sololitu, 43x57 cm. Signováno vpravo dole Vl. Hendrych. Rámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1928 - 2018

108061. Osada Živina v Orlických horách
Dražba ukončena:27.12.2023 22:16:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč