Milan Klimeš - Peklo

Olej na plátně, 124x200 cm, olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Milana Klimeše.

o autorovi: 1945 - 2013
Narodil se v Litomyšli. Studoval kamenosochařskou školu v Hořicích v Podkrkonoší. Svůj život spojil s Olomoucí a Hanou, kde patřil k významným osobnostem kulturního dění. Kromě malby se věnoval literatuře, divadlu, filmu.

12724. Peklo
Dražba ukončena:21.09.2017 21:54:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč