Milan Kyzour - Podzim pod kohoutem

Kombinovaná technika, 30x40 cm. Signováno uprostřed Kyzour. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1932 – 2000
Malíř, pedagog. Studoval estetickou pedagogiku na UK v Praze a na Univerzitě J. E. Purkyně v Brně a výtvarnou výchovu na PedF v Českých Budějovicích. Působil jako ředitel LŠU v Kaplici. Ve volné tvorbě se věnoval především krajinomalbě, hlavně obrazům z Kaplicka. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou a Ministerstva kultury ČR v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

doporučujeme
153553. Podzim pod kohoutem
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč