Milan Kyzour - Zámecké schody

Kombinovaná technika, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Kyzour 1992. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1932 – 2000
Malíř, pedagog. Studoval estetickou pedagogiku na UK v Praze a na Univerzitě J. E. Purkyně v Brně a výtvarnou výchovu na PedF v Českých Budějovicích. Působil jako ředitel LŠU v Kaplici. Ve volné tvorbě se věnoval především krajinomalbě, hlavně obrazům z Kaplicka. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou a Ministerstva kultury ČR v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

104362. Zámecké schody
Dražba ukončena:08.10.2023 21:02:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč