Milan Martinec, Anna Volicerová, Karel Frauknecht

307448. Soubor 4 kytic

popis: Různé techniky, od 55x42 do 74x51 cm. Signovány. Rámovány. 1x pasparta, sklo, 1x sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:38:40

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč