Akvarel, 33x45 cm. Signováno vpravo nahoře Paštéka. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1931 - 1998 Slovenský malíř.