Milan Peterka - Barevná krajina

Tempera, 35x55 cm. Signováno vlevo dole M. Peterka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

305936. Barevná krajina
Dražba ukončena:24.08.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.08.2020 9:16:48 411