Milan Peterka - Koupání

Kombinovaná technika, 48x63 cm, signováno vlevo dole Peterka, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i pasparta poškozeny.

14730. Koupání
Dražba ukončena:29.11.2017 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč