Milan Peterka - Koupání

Kombinovaná technika, 48x63 cm. Signováno vlevo dole Peterka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

302027. Koupání
Dražba ukončena:08.11.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 08.11.2019 17:36:44 5215
600 Kč 05.11.2019 17:42:38 104