Milan Peterka - Koupání

Kombinovaná technika, 48x63 cm. Signováno vlevo dole Peterka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

304875. Koupání
Dražba ukončena:19.05.2020 20:16:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč