Milan Valenta - Noční pohoda na řece

Akryl na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Vale 22. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Narodil se v Šumperku roku 1958.

87835. Noční pohoda na řece
Dražba ukončena:15.12.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč