Kombinovaná technika, 30x54 cm. Signováno vpravo nahoře M. Zezula. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1921 – 1992
Malíř, grafik, scénograf, pedagog. Studoval na ŠUŘ v Brně u E. Hrbka, K. Langera a F. Süssera a na AVU v Praze u J. Želibského a K. Mináře. Působil jako výtvarník Divadla bratří Mrštíků, byl scénografem, věnoval se malbě, volné a drobné grafice. Zabýval se také realizacemi pro architekturu. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách MG v Brně, Moravského muzea v Brně, Divadelního ústavu v Praze a jinde.