Milan Zimmermann - Zimní cesta

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Zimmermann Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1934 – 2009
Malíř, matematik, pedagog, hudební skladatel. Působil jako pedagog a výzkumný pracovník v oboru aplikované matematiky. Jako malíř se soustřeďoval na krajinu, zvláště z Českomoravské vysočiny. Namaloval více jak 5 000 obrazů, které se nacházejí v mnoha uměleckých sbírkách.

84659. Zimní cesta
Dražba ukončena:25.09.2022 20:39:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč