Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Zimmermann Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1934 – 2009
Malíř, matematik, pedagog, hudební skladatel. Působil jako pedagog a výzkumný pracovník v oboru aplikované matematiky. Jako malíř se soustřeďoval na krajinu, zvláště z Českomoravské vysočiny. Namaloval více jak 5 000 obrazů, které se nacházejí v mnoha uměleckých sbírkách.