Milanovič - Moře

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Milanovič. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 42 cm

114801. Moře
Dražba ukončena:21.04.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč