Milanovič - Rozbouřené moře

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Milanovič. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

307367. Rozbouřené moře
Dražba ukončena:20.01.2021 20:14:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč