Milo - Tanečnice

Bronz, celková výška 53 cm. Signováno Milo na podstavci.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1955
Portugalský sochař Miguel Fernando Lopez, krátce Milo.

35159. Tanečnice
Dražba ukončena:25.09.2019 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč