Miloš Kurovský - Ohnivé Slunce

Pastel na veluru, 50x70 cm, signováno vpravo dole Kurovský, nerámováno.

1924, Ostrava

Pozn.: Poškozeno.

4999. Ohnivé Slunce
Dražba ukončena:26.05.2016 22:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč