Miloš Pošar - Z jižních Čech

Olej na sololitu, 44x61 cm, signováno vpravo dole Pošar, rám.

6699. Z jižních Čech
Dražba ukončena:01.12.2016 20:57:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč