Miloš Kurovský - Hádes

Pastel na veluru, 58x100 cm, signováno vpravo dole Kurovský, rám.

1924, Ostrava

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

5219. Hádes
Dražba ukončena:28.09.2016 18:38:28
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč