Miloš Hana, Kynč, Jiří Šebek, Otakar Šebek, Oldřich Brož - Soubor 5 prací

Různé techniky, od 32x52 cm do 50x70 cm. Všechny signovány. Rámovány, 2x pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Miloš Hana, Kynč, Jiří Šebek, Otakar Šebek, Oldřich Brož
307442. Soubor 5 prací
Dražba ukončena:30.01.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.01.2021 7:18:50 2467
500 Kč 25.01.2021 16:13:47 2245