Miloš Hana, Kynč, Jiří Šebek, Otakar Šebek, Oldřich Brož

307442. Soubor 5 prací

popis: Různé techniky, od 32x52 cm do 50x70 cm. Všechny signovány. Rámovány, 2x pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 30.01.2021 7:18:50 2467
500 Kč 25.01.2021 16:13:47 2245