Miloš Jiránek - Konvolut 3 kreseb

Kresby, od 20x28 cm do 18x24 cm. Všechny signovány vpravo dole Jiránek. 2x rám, pasparta, sklo, 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1875 - 1911

57058. Konvolut 3 kreseb
Dražba ukončena:18.03.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč