Miloš Kurovský

47193. Pokušení

popis: Pastel na veluru, 35x20 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč