Miloš Kurovský - Pokušení

Pastel na veluru, 35x20 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

47193. Pokušení
Dražba ukončena:29.07.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč