Miloš Kurovský - Štíhlý akt

Pastel na veluru, 56x25 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Nerámováno.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

47277. Štíhlý akt
Dražba ukončena:29.07.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč