Miloš Kurovský - Tajemná krajina

Pastel, 29x61 cm.  Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

111507. Tajemná krajina
Dražba ukončena:29.02.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč