Miloš Kurovský - Vesmír

Pastel na veluru. 31x47 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

38761. Vesmír
Dražba ukončena:11.12.2019 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč