Miloš Kurovský - Vesmírné město

Pastel, 32x67 cm. Signováno vlevo dole Kurovský. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

111736. Vesmírné město
Dražba ukončena:11.02.2024 20:14:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč