Miloš Kurovský

306428. Vnadná dívka

popis: Pastel na veluru, 46x24 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Nerámováno.

o autorovi: 1924-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

dražba ukončena: 24.10.2020 20:04:27

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč