Miloš Novák

46882. Vazba knihy Babička

popis: Olej na kartonu, 44x31 cm. Signováno vlevo dole M. Novák. Návrh na vazbu knihy Babička od Boženy Němcové. Nerámováno.

Pozn.: Okraje poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 11.06.2020 21:29:26 2467
500 Kč 11.06.2020 0:04:11 3699