Miloš Novák - Vazba knihy Babička

Olej na kartonu, 44x31 cm. Signováno vlevo dole M. Novák. Návrh na vazbu knihy Babička od Boženy Němcové. Nerámováno.

Pozn.: Okraje poškozeny.

Miloš Novák
46882. Vazba knihy Babička
Dražba ukončena:15.07.2020 19:30:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč