Miloš Pošar

48412. Karlův most a Maltézští rytíři, Praha

popis: Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Pošar 79. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč