Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Miloš Ševčík 2002. Rámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1939 - 2007
Narodil se v Klatovech. Mezi lety 1958 - 1964 studoval grafiku na pražské VŠUP u profesorů A. Fišárka, A. Pelce a A. Strnadela. Byl členem SČUG Hollar, Umělecké besedy a ČFVU. Získal řadu prestižních ocenění za grafiku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.