Miloslav Holý - Motiv s vykopávačkou

Olej na dřevě, 24x34 cm, signováno vpravo dole M. Holý 48, rám.

1897, Praha - 1974

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6275. Motiv s vykopávačkou
Dražba ukončena:27.10.2016 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč