Miloslav Holý - Polní práce

Olej na kartonu, 32x50 cm, signováno vpravo dole M. Holý 56, rám.

1897, Praha - 1974

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3881. Polní práce
Dražba ukončena:28.01.2016 21:46:16
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 600 Kč