Miloslav Holý - Alej

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, rám.

1897, Praha - 1974

1923. Alej
Dražba ukončena:28.01.2015 21:49:14
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč