Miloslav Holý - Kytice ve džbánu

Olej na kartonu, 43x33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, rám.

1897, Praha - 1974

1919. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:28.01.2015 21:45:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč