Miloslav Holý - Soubor 3 prací

1x akvarel, 40x60 cm, 2x kombinovaná technika, oba 28x38 cm; všechny signovány vpravo dole, všechny rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rámy poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

6944. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:25.01.2017 20:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč