Miloslav Holý - Vesnice u vody

Olej na kartonu, 35x48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948.

1897, Praha - 1974

1916. Vesnice u vody
Dražba ukončena:28.01.2015 21:50:22
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč