Miloslav Holý - Červená stodola

Kombinovaná technika, 31x42 cm. Signováno vlevo dole Holý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

91524. Červená stodola
Dražba ukončena:29.03.2023 22:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč