Miloslav Holý - Červeně natřené bagry

Olej na plátně, 51x65 cm. Signováno vlevo dole M. Holý 50. Rám.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

34078. Červeně natřené bagry
Dražba ukončena:27.06.2019 20:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč