Miloslav Holý - Helvíkovice

Akvarel, 45x60 cm. Signováno vpravo dole M. Holý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

20342. Helvíkovice
Dražba ukončena:30.05.2018 21:42:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč