Miloslav Holý

45449. Horská chata

popis: Kombinovaná technika, 29x41 cm. Signováno vpravo dole M. Holý 67. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

dražba ukončena: 28.05.2020 21:36:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč