Miloslav Holý - Košík s jablky

Akvarel, 34x26 cm. Signováno dole uprostřed s věnováním M. Holý. Paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

41080. Košík s jablky
Dražba ukončena:27.02.2020 20:40:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč