Miloslav Holý - Krajina s řekou

Akvarel na papíře, 33x45 cm. Signováno vpravo dole M. Holý 34. Nerámováno.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

22102. Krajina s řekou
Dražba ukončena:20.09.2018 20:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč