Josef Jambor

8187. V zimní krajině

popis: Olej na překližce, 25x20 cm, signováno vpravo dole Jambor, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964
Narozen v Pohledci na Moravě. Byl žákem pražské AVU na speciálce prof. Švabinského. Cesty podnikl po Jugoslávii, severní Itálii, Německu, Holandsku a jinde po Evropě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

dražba ukončena: 23.02.2017 18:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 45 000 Kč