Miloslav Holý - Most

Litografie, 30x41 cm, signováno v pravo dole M.Holý, RS, rám mírně počkozen, papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

302736. Most
Dražba ukončena:19.12.2019 20:14:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč