Miloslav Holý

48376. Pohled na Mužský od Skokov k večeru

popis: Olej na překližce. 27x35 cm. Signováno vlevo dole M. Holý 45. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč