Miloslav Holý - Před bouří

Olej na plátně, 36x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

45462. Před bouří
Dražba ukončena:28.05.2020 21:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč