Miloslav Holý - Přístavní molo

Kombinovaná technika, 27x18 cm. Signováno vpravo dole M. Holý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

308532. Přístavní molo
Dražba ukončena:03.05.2021 20:24:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč