Miloslav Holý - Procházka vsí

Kresba, 25x35 cm. Signováno vpravo dole M. Holý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

36502. Procházka vsí
Dražba ukončena:30.10.2019 20:00:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč